Intuitīvo sajūtu un skaņu apvienība MISTĒRIJAS ir KANISAIFAS specializācija mazākā, mainīgā sastāvā (3-5 mūziķi), atkarībā no konkrētā, sasniedzamā mērķa. Tas ir plūstošs, meditatīvs skanējums visas kompozīcijas garumā  vai arī vērsts uz ritmisku attīstību. 
Intuitīvo sajūtu un skaņu apvienības MISTĒRIJAS piedāvātais muzikālais ceļojums ir ļoti īpašs ar to, ka kompozīcijas tiek veidotas šeit un tagad, piemērojoties katrai atsevišķai situācijai un ļaujoties sajūtu, un skaņu plūdumam emocionāli savienojoties mūziķiem savā starpā un kopā ar klausītāju. Šīs performances piemērotas apziņas ceļojumiem, izpratnes meklējumiem, kā arī  transa dejām.
Šī meditācija vai deja caur ieklausīšanos ir kā cilvēka “operatīvās sistēmas pārstartēšana”; ja ikdienā galvenais operators un visu procesu pārvaldnieks ir prāts, un tas tiek darbināts bez apstājas, tad šajā meditācijā prātam tiek piedāvāts atvaļinājums, aktivizējot dzirdi un pārējās maņas, kas spēj reaģēt uz skaņas vibrācijām. 
Šī performance caur tās dabisko skanējumu ir kā laipns aicinājums klausītājam atgriezties pie dabas, atgriezties pie saknēm, tādējādi arī atgriežoties pie sevis. 
Šī darbnīca ir kā sevis apzināšanās paplašināšana, ar piedalīšanos sajūtot sevi kā visuma (gan šaurākā, gan plašākajā mērogā) daļu.
 

Intuitīvo sajūtu un skaņu apvienība MISTĒRIJAS:
Nils Īle: perkusiju meistars;
Agnese Ungure: etniskie pūšamie instrumenti, perkusijas;                           
Maija Sējāne-Īle: vokāls, vargāns, perkusijas
Jānis Tumpelis: ģitāra, perkusijas;
Fabiass Nils Īle: perkusijas, metalofons

Piedāvājam intuitīvo sajūtu un skaņu apvienības MISTĒRIJAS muzikālos ceļojumus kā publiskos, tā privātos pasākumos.
Tuvāku informāciju uzzināsiet zvanot grupas menedžerim Raivo Dzjamko pa tel. +371 27734342
0
idots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .