Intuitīvo sajūtu un skaņu apvienība KANISAIFAS MISTĒRIJAS ir pasaules mūzikas grupas KANISAIFA specializācija mazākā, mainīgā sastāvā (3-5 mūziķi), atkarībā no konkrētā, sasniedzamā mērķa. Tas ir plūstošs, meditatīvs skanējums visas kompozīcijas garumā  vai arī vērsts uz ritmisku attīstību un klausītāju iesaistīšanu kopējā muzikālā procesā.
Intuitīvo sajūtu un skaņu apvienības KANISAIFAS MISTĒRIJAS piedāvātais muzikālais ceļojums ir ļoti īpašs ar to, ka kompozīcijas tiek veidotas šeit un tagad, piemērojoties katrai atsevišķai situācijai un ļaujoties sajūtu, un skaņu plūdumam emocionāli savienojoties mūziķiem savā starpā un kopā ar klausītāju. Šīs performances piemērotas apziņas ceļojumiem, izpratnes meklējumiem, transa dejām, kā arī koorporatīviem pasākumiem.
Šī meditācija vai deja caur ieklausīšanos ir kā cilvēka “operatīvās sistēmas pārstartēšana”; ja ikdienā galvenais operators un visu procesu pārvaldnieks ir prāts, un tas tiek darbināts bez apstājas, tad šajā meditācijā prātam tiek piedāvāts atvaļinājums, aktivizējot dzirdi un pārējās maņas, kas spēj reaģēt uz skaņas vibrācijām. 
Šī performance caur tās dabisko skanējumu ir kā laipns aicinājums klausītājam atgriezties pie dabas, atgriezties pie saknēm, tādējādi arī atgriežoties pie sevis. 
Šī darbnīca ir kā sevis apzināšanās paplašināšana, ar piedalīšanos sajūtot sevi kā visuma (gan šaurākā, gan plašākajā mērogā) daļu.
Piedāvājam intuitīvo sajūtu un skaņu apvienības MISTĒRIJAS muzikālos ceļojumus kā publiskos, tā privātos pasākumos.
Tuvāku informāciju uzzināsiet zvanot 29767381 vai 29149777